Loading...
Hakkımızda
Geçmişimmizin Mirası, Geleceğimizin Emanetidir Doğa!

BIOPAC ENERJİ olarak fosil yakıtlarla enerji elde etme başlığı altında doğayı yok etmenin doğru yöntem olmadığını nitekim gün geçtikçe bugüne ve yarına zarar verildiğinin farkında olup enerji ihtiyacımızın doğa ile iç içe, barışçıl yöntemlerle elde edilmesi gerektiğini ilke edinmiş ve bu doğrultuda da yenilenebilir enerji konusunda var gücümüzle çalışmayı kendimize görev edinip “BİZE KALAN VE BİZDEN KALACAK DOĞAYA SAYGI DUYUYORUZ”.

Yenilenebilir enerji konusunda her alanda yetkin mühendislerimizce biyogaz başta olmak üzere Güneş Enerji Santralleri, Biyogaz/Biyokütle Enerji Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri alanlarında değerli yatırımcılarımıza ilkeli ve dürüst hizmet sunmaktayız.

Yenilenebilir Enerji sektöründe  “Müşteri Memnuniyeti ve Doğaya Saygı” ilkesine sadık kalıp sürdürülebilir başarıyı sağlama hedefiyle yola çıkmış, bu doğrultuda da çalışanlarını ve iş ortaklarını birer değer olarak gören, yenilenebilir enerji alanında hizmet veren danışmanlık ve EPC(“Mühendislik, Tedarik ve Kurulum”) firması olarak 2019 yılında BİOPAC ENERJİ'yi kurduk.

 Başta Biyogaz Elektrik Santralleri olmak üzere yenilenebilir enerji alanında yetkin mühendislerimizce işletmelerinize kronikleşmiş sorunlar için inovatif çözümler, işletmelerinizi daha ileriye taşımak için danışmanlık ve baştan sona yeni sistemler için EPC hizmeti sunmaktayız.

Yenilenebilir Enerji sektöründe gerek danışmanlık verdiğimiz, gerek inşasından üretime kadar geçen tüm süreçlerden edindiğimiz tecrübelerle alanlarında yetkin mühendislerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile beraber iş ortaklarımızın yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her Aşamada Sizlerleyiz!

Projelerinizin başından sonuna kadar verdiğimiz destek elbette kurulum sonrası da devam etmektedir. BİOPAC ENERJİ olarak birlikte yürüttüğümüz her proje sonrası tesis ve sistemlerinizin sağlıklı ve sürdürülebilir olması için siz değerli iş ortaklarımızın yanında olmayı belirtmekten de mutluluk duyarız.

Güvenirlilik

BİOPAC ENERJİ olarak proje esnasında veya sonrasında sürpriz harcama kalemlerinin, realiteden uzak verilmiş sözlerin çıkmayacağının ve bu doğrultuda iş ortaklarımız ile aynı tarafta olduğumuzun da bilinmesini isteriz.