Loading...

Gaz motorlarının kullanımı, metan oranı yüksek biyogaz, çöp gaz ve doğal gaz jeneratörüne belirlenen basınçla verilmesi ve jeneratörün bu verilen yoğun metan gazını içerisinde kinetik enerjiye çevirip, alternatör sayesinde elektrik enerjisine çeviren bir jeneratördür.

Servis ağımız Guascor(Siemens),Caterpillar,Jenbacher,MWM biyogaz jeneratörlerinin servisliğini halihazırda yapmaktayız.

 
Bakım periyodumuz;


Yağ Bakımı:

Yağ ve yağ filtrelerinin değişimi.

Mekanik Bakım:

Silindir kapaklarının de montajının akabinde bakımının yapılması ve pistonlarda herhangi  bir olumsuzluk olmaması halinde bakımı yapılmış kapakların montajı yapılır.

Ağır Bakım:

Silindir kapaklarının de montajının akabinde bakımının yapılması, pistonlar ve kol yatakları değiştirilir, sonrasında yeni piston, yeni kol yatakları ve bakım görmüş silindir kapaklarının montajı yapılır.

Overhaul :

Biyogaz jeneratörü krank miline kadar de monte edilir ve bütün parçaları kontrol edilir, pistonları değiştirilir krank mili taşlanarak orijinal hale getirilir jeneratörde işlevini yitirmiş tüm malzemeler değiştirilir.

Yedek Parça Tedarikimiz;

Servis ağımızda bulunan gaz motorlarının tüm yedek parça tedarikini ve montajını yapmaktayız.

İlgili Projelerimiz

Online Destek Al

Bizlere aşağıda dolduracağınız form ile başvuruda bulunabilirsiniz . Formu doldurup sonra gönder butonuna basmanız yeterlidir.

İş Başvuru Formunda paylaşacağınız tüm kişisel verileriniz iş başvurusu ve değerlendirme süreçlerinde tarafımızca işlenecektir. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni ’ne buradan ulaşabilirsiniz.